Najczęściej zadawane pytania

Poniżej prezentuje listę najczęściej zadawanych pytań, które trafią do mnie przed realizacją reportażu fotograficznego i produkcji filmu ślubnego. Jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie, napisz do mnie.

Tworzę profesjonalne filmy i fotografie z Waszego ślubu i wesela. W ofercie posiadam też filmowe podziękowania dla rodziców, sesje narzeczeńskie, sesje plenerowe i filmowanie z drona.

Tworzę nowoczesne filmy ślubne.Każdy mój film zrealizowany jest z najwyższą dbałością o kadry, montaż i dźwięk, co gwarantuje Wam przepiękną pamiątkę ze ślubu. W ofercie mam trzy długości filmów: 15, 30 i 45 minut. Filmy tworzone są przez jednego operatora.

Fotograf towarzyszy Wam w czasie wszystkich, najważniejszych momentów dnia.W pakiecie jest również mini sesja plenerowa w dniu uroczystości, w okolicy sali weselnej, zdjęcia grupowe i wiele innych, pięknych kadrów.

Ceny za moje produkcje ślubne uzależnione są od wybranego pakietu i zakresu pracy. Szczegółowe informacje nt. cen, mogę przesłać Wam po otrzymaniu na maila informacji: data ślubu i lokalizacja uroczystości.
Ceny za filmy ślubne na sezon 2022/2023, zaczynają się od 3000PLN. Ceny fotografa ślubnego zaczynają się od 2500PLN.

Tak, zawsze podpisujemy umowę na produkcję Waszych filmów i fotografii. Umowa zawiera szereg zapisów, które doskonale zabezpieczają obie jej strony. Dzięki niej, nie musicie się martwić o prawidłowy przebieg realizacji ślubnego zlecenia.

Jedyną formą rezerwacji naszej usługi jest podpisanie umowy (możliwe zdalne) i wpłata zadatku. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, nie prowadzę tzw. „rezerwacji tymczasowych”.

Rezerwuje terminy maksymalnie na dwa sezony ślubne do przodu.

Często pary Młode mają życzenie, aby nie pokazywać na zdjęciach czy w filmie, niektórych momentów ślubu i wesela. Zawsze spełniam takie prośby.

Standardowym terminem dostarczenia materiałów jest okres, nie przekraczający 90 dni. Istnieje możliwość przyspieszenia terminu realizacji, jest to jednak kwestią indywidualnych ustaleń.

Gotówka lub przelew na konto.Płatności dokonujecie w dniu przekazania materiałów. Film/zdjęcia zostaną Wam przekazane po zaksięgowaniu płatności.

Istnieje możliwość przekazania materiałów: on-line (w formie linku do dysku internetowego), na pendrive w drewnianym pudełeczku lub w przypadku zdjęć również jako piękna fotoksiążka. Nośniki ustalane są w momencie podpisania umowy lub, dla niezdecydowanych, istnieje możliwość uzgodnienia tej kwestii nawet po weselu.

Tak, istnieje taka możliwość zarówno dla sesji filmowej i fotograficznej. Od sezonu 2021 wprowadziłem możliwość realizacji sesji wideo profesjonalną, filmową kamerą.

Realizuje film/fotografie ślubne tam, gdzie to sobie wymarzycie. Nie ma dla mnie ograniczeń. Natomiast siedziba firmy i główny obszar mojej działalności, to Poznań.

W podstawowym pakiecie, jestem z Wami do 22:00.

I od razu odpowiedź na kolejne pytanie – dlaczego podstawowy pakiet, to praca fotografa/operatora tylko do 22:00, skoro większość usługodawców filmuje do 1:00?

W ostatnim czasie, wiele Par Młodych sama rezygnowała z rejestrowania materiału po godzinie 22:00, ponieważ doskonale zdawała sobie sprawę, że po kilku godzinach biesiadowania i szaleństw na parkiecie, pewne rzeczy mało korzystnie mogą wyglądać w obiektywie aparatu. Wytarty przy życzeniach makijaż, czy spocona koszula Pana Młodego od wygibasów na parkiecie. A Goście? Panowie też chcieliby późną porą „poluzować krawaty”, a  Panie „zdjąć buty” na parkiecie. Dlatego rejestrowanie materiału po 22:00, dbając o komfort Gości i dobrą zabawę, wychodzi z mody.

Ale oczywiście, że jeżeli zapragniecie mieć na zdjęciach i filmie słynne rzucanie welonem i muchą podczas oczepin – nie ma problemu, postaram się zrobić świetny materiał i… mam odpowiedni pakiet, wydłużający moją pracę do 1:00 🙂

W tej chwili używam topowego dla branży ślubnej systemu Sony, zarówno w filmie jak i fotografii. Posiadam stabilizatory obrazu, drona DJI, rejestrator dźwięku i mikrofony krawatowe Tascam. A do tego 4 walizki innego sprzętu, który jest niezbędny, aby zapewnić profesjonalną obsługę foto-wideo. Od sezonu 2021 posiadam również profesjonalną, filmową kamerę do realizacji sesji plenerowych.

W cenie każdego pakietu ślubnego, otrzymujecie ode mnie godzinną konsultację ślubną, podczas której omawiamy wszystkie ważne aspekty naszej współpracy i odpowiadam na Wasze pytania.

KONTAKT