Jeżeli szukacie Państwo profesjonalistów, którzy stworzą dla Was wyjątkowy film ślubny, to dobrze trafiliście!

Jesteśmy firmą, która tworzy wyjątkowe filmy i teledyski ślubne. Mamy ich już na koncie kilkadziesiąt, a poniżej prezentujemy wybrane produkcje.

Nie jesteśmy rzemieślnikami, którzy po 10 latach nagrywania wesel wpadli w niebezpieczną rutynę. Naprawdę, nasze filmy różnią się od klasycznych produkcji ślubnych.

Przekonajcie się, jak pracujemy i dlaczego warto z nami współpracować:)

Marina&Wojciech

Przepiękne wnętrza i cudowna okolica Weranda House to wspaniały plan zdjęciowy. Do pełni szczęścia potrzebowaliśmy tylko wyjątkowego duetu aktorów. I idealnie w kompozycję całego filmu wpasowali się Oni - Marina i Wojciech, dwójka młodych, zakochanych ludzi. Było wszystko - ślub humanistyczny w ogrodzie, roześmiane druhny, wygibasy na parkiecie, barmani z pysznymi, egzotycznymi drinkami i cudowne chwile nad jeziorem, które zaczyna się tuż pod domem weselnym.

Anna&Marcin

Kiedy poznaliśmy Marcina i Annę wiedzieliśmy, że to ludzie, z którymi stworzymy coś wyjątkowego! On obsypywał ją tysiącami buziaków, Ona wpatrzona w niego jak w obrazek - dla twórcy filmu ślubnego nie potrzeba niczego więcej! Jeżeli dodamy do tego nowoczesną salę weselną w Czarnym Stawie pod Łodzią, roztańczonych i rozentuzjazmowanych Gości, oraz piękny plener wideo w urokliwej altanie, wyjdzie nam tak wyjątkowy materiał!

Wioleta&Krzysztof

Wyobraźcie sobie nasze zaskoczenie, kiedy okazało się, że Krzysztof ma dwóch braci, z czego jeden był świadkiem, a drugi jest księdzem i poprowadzi mszę świętą! Fantastyczne emocje od samego początku zdjęć, szalony b-boy na parkiecie i muzyczny performance w wykonaniu Pana Młodego. Do tego przepiękna Panna Młoda i potężny wachlarz atrakcji przygotowanych dla Gości weselnych - działo się całą noc!

Aleksandra & Marcin

Piękna Pani Jesień - to Ona w dużej mierze odpowiada za fantastyczny klimat naszej produkcji z Łodzi, dla Aleksandry i Marcina. Złoto, brąz i zieleń - to dominujące barwy podczas pleneru wideo w Parku na Zdrowiu. Kochamy taki look! Aleksandra i Marcin wciąż trzymali się za ręce i przytulali - My tylko włączyliśmy kamerę:) Wyszło mega klimatyczne wideo z przełamaną osią czasu i piękną, ślubną historią!

Małgorzata&Adam

Kiedy na spotkaniu z Małgorzatą i Adamem usłyszeliśmy, że fajnie by było, gdyby w ścieżce dźwiękowej Ich filmu ślubnego pojawiło się... Prodigy (i pojawiło się!:), zaczęliśmy zastanawiać się jakie to będzie wesele:) I okazało się, że "zagrało wszystko". Od legendarnego Mini Moris'a, którym Adam wiózł swoją wybrankę serca do kościoła, przez świetną oprawę muzyczną serwowaną przez DJ Polska, aż po Parę Młodą, która w akompaniamencie gromkiego "Sto lat!" obsypywała się tysiącem pocałunków. Do tego pozwoliliśmy sobie na trochę akrobacji dronem nad domem weselnym i wyszła petarda!

Katarzyna&Bartosz

To było zlecenie kompleksowe - fotograf i dwóch operatorów kamery. Cztery duże walizki sprzętu foto-wideo, statywy, stabilizatory obrazu, torba obiektywów, lampy błyskowe i Wrocław w środku tegorocznego, ekstremalnego lata, witający nas niesamowitym skwarem lejącym się z nieba. Ale było warto! Katarzyna i Bartosz to para kochająca koszykówkę, a że podróżują po Świecie, to często mają okazję być na meczach NBA. Zazdrościmy:) Tak jak zazdrościliśmy pięknego ślubu w majestatycznym kościele i performance prawdziwego magika na weselu. I całość w stylu "glamour" :)

Anna&Łukasz

Bardzo lubimy, kiedy nasz plan zdjęciowy to jedna lokacja. Daje nam to dużo czasu i kreatywności przy rejestracji materiału. Tak było w przypadku pary z Poznania - Anny i Łukasza, którzy szykowali się do uroczystości w nowoczesnym hotelu nad salą weselną, a ślub wzięli w ogrodzie, kilka metrów obok parkietu tanecznego. Od początku wiedzieliśmy, że to para, która uwielbia muzykę klubową i co roku goszczą na słynnym Sunrise Festival, więc w montażu filmu mogliśmy "odkręcić kurki kreatywności" i śmiało przygotować dla nich materiał, przypominający klubowy teledysk!

Karolina&Bartosz

Z Poznania w okolice Opola długa droga, ale w 100% warto było gościć w ten grudniowy wieczór u Karoliny i Bartosza. Z wielu względów. Po pierwsze główni bohaterowie - młodzi, zakochani po uszy, przed kamerą nie kryjący swoich uczuć! Po drugie - Leszek Wiklak. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy takiego człowieka orkiestry - powiedzenie, że "parkiet zapłonie" nabiera nowego znaczenia w jego wykonaniu! Goście weselni - istne szaleństwo i mocna ekipa imprezowa - idealny materiał do filmu;-) Do tego nocny plener wideo i masa wzruszeń.

Joanna&Kamil

Z wielkim sentymentem odwiedzamy Łódź - w końcu mieszkaliśmy tam prawie 15 lat. Zawsze przywozimy stamtąd mnóstwo dobrego materiału. Tym razem nie było inaczej:) Joanna i Kamil postanowili, że nie zatrudnią fotografa, ale chcą mieć świetny film ślubny, więc zaprosili nas do siebie. Wystarczy, że powiemy tylko o sympatycznym gościu z Islandii, który złapał muchę i obtańcował wszystkie Panie, nagłośnieniu i oświetleniu od DJ Hajdi, które spokojnie mogłoby obsłużyć niejedną dużą dyskotekę i wpatrzonej w siebie Parze Młodej = mamy przepis na efektowne wideo!

Emilia&Rafał

Najlepszym dowodem na to, jak uniwersalni jesteśmy jeżeli chodzi o region naszych działań, niech będzie ta produkcja. Siedzibę mamy w Poznaniu, a zaproszono nas aż do Warszawy, bo sympatyczna para Emilia i Rafał postawili na nasze oko do kadrów i sposób prowadzenia historii. Zaczęło się we wspaniałym kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny - musimy przyznać, że dawno, żaden obiekt sakralny nie wywołał u nas tylu pozytywnych emocji. Później wielkie wesele na około 160 osób w Hotelu Splendor i m.in. robiące wrażenie odtańczenie poloneza. A dalej? Dużo radości, tańca i miłości naszej Pary Młodej!

Jak dostarczamy wideo

PŁYTY DVD/ BLU-RAY

Efektowna okładka w formie digipacka i tłoczona płyta DVD/Blu-Ray z filmem ślubnym. Wszystko w najwyższej jakości druku i wydaniu.

PENDRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU

Absolutny hit wśród Klientów. Drewniane, stylowe pudełeczko i elegancki pendrive. Wszystko z Waszymi grawerami.

FILM ONLINE

Podstawowa forma dostarczenia Waszych materiałów wideo. Do pobrania i samodzielnej dystrybucji.

PŁYTY DVD/ BLU-REY

Efektowna okładka w formie digipacka i tłoczona płyta DVD/Blu-Ray z filmem ślubnym. Wszystko w najwyższej jakości druku i wydaniu.

PENDRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU

Absolutny hit wśród Klientów. Drewniane, stylowe pudełeczko i elegancki pendrive. Wszystko z Waszymi grawerami.

FILM ONLINE

Podstawowa forma dostarczenia Waszych materiałów wideo. Do pobrania i samodzielnej dystrybucji.

Skontaktujemy się z Tobą

Czas abyście odezwali się do nas, a my przygotujemy dla Was super ofertę – Prześlij swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą