Agata&Marcin

Kiedy na spotkaniu przed ślubem usłyszeliśmy, że motywem przewodnim Ich filmu mógłby być numer "Son Lux - Easy", wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z ludźmi, którzy wybrali u nas "film artystyczny" nie bez powodu! Rustykalne wesele w Rusiborku, przepiękny ogród, bale słomy i przemykające w blasku ogniska sylwetki Gości weselnych. Coś pięknego! Wszystko to nakręciliśmy i zmontowaliśmy z dużą odwagą i fantazją, a prezentowany teledysk ślubny wymyka się schematom, dla takich produkcji. Do tego ścieżka dźwiękowa, w której pojawia się Alan Watts i jego "Falling In Love" - ciary!

Anna&Marcin

Kiedy poznaliśmy Marcina i Annę wiedzieliśmy, że to ludzie, z którymi stworzymy coś wyjątkowego! On obsypywał ją tysiącami buziaków, Ona wpatrzona w niego jak w obrazek - dla twórcy filmu ślubnego nie potrzeba niczego więcej! Jeżeli dodamy do tego nowoczesną salę weselną w Czarnym Stawie pod Łodzią, roztańczonych i rozentuzjazmowanych Gości, oraz piękny plener wideo w urokliwej altanie, wyjdzie nam tak wyjątkowy materiał!

Marina&Wojciech

Przepiękne wnętrza i cudowna okolica Weranda House to wspaniały plan zdjęciowy. Do pełni szczęścia potrzebowaliśmy tylko wyjątkowego duetu aktorów. I idealnie w kompozycję całego filmu wpasowali się Oni - Marina i Wojciech, dwójka młodych, zakochanych ludzi. Było wszystko - ślub humanistyczny w ogrodzie, roześmiane druhny, wygibasy na parkiecie, barmani z pysznymi, egzotycznymi drinkami i cudowne chwile nad jeziorem, które zaczyna się tuż pod domem weselnym.

Wioleta&Krzysztof

Wyobraźcie sobie nasze zaskoczenie, kiedy okazało się, że Krzysztof ma dwóch braci, z czego jeden był świadkiem, a drugi jest księdzem i poprowadzi mszę świętą! Fantastyczne emocje od samego początku zdjęć, szalony b-boy na parkiecie i muzyczny performance w wykonaniu Pana Młodego. Do tego przepiękna Panna Młoda i potężny wachlarz atrakcji przygotowanych dla Gości weselnych - działo się całą noc!

Aleksandra & Marcin

Piękna Pani Jesień - to Ona w dużej mierze odpowiada za fantastyczny klimat naszej produkcji z Łodzi, dla Aleksandry i Marcina. Złoto, brąz i zieleń - to dominujące barwy podczas pleneru wideo w Parku na Zdrowiu. Kochamy taki look! Aleksandra i Marcin wciąż trzymali się za ręce i przytulali - My tylko włączyliśmy kamerę:) Wyszło mega klimatyczne wideo z przełamaną osią czasu i piękną, ślubną historią!

Małgorzata&Adam

Kiedy na spotkaniu z Małgorzatą i Adamem usłyszeliśmy, że fajnie by było, gdyby w ścieżce dźwiękowej Ich filmu ślubnego pojawiło się... Prodigy (i pojawiło się!:), zaczęliśmy zastanawiać się jakie to będzie wesele:) I okazało się, że "zagrało wszystko". Od legendarnego Mini Moris'a, którym Adam wiózł swoją wybrankę serca do kościoła, przez świetną oprawę muzyczną serwowaną przez DJ Polska, aż po Parę Młodą, która w akompaniamencie gromkiego "Sto lat!" obsypywała się tysiącem pocałunków. Do tego pozwoliliśmy sobie na trochę akrobacji dronem nad domem weselnym i wyszła petarda!

Katarzyna&Bartosz

To było zlecenie kompleksowe - fotograf i dwóch operatorów kamery. Cztery duże walizki sprzętu foto-wideo, statywy, stabilizatory obrazu, torba obiektywów, lampy błyskowe i Wrocław w środku tegorocznego, ekstremalnego lata, witający nas niesamowitym skwarem lejącym się z nieba. Ale było warto! Katarzyna i Bartosz to para kochająca koszykówkę, a że podróżują po Świecie, to często mają okazję być na meczach NBA. Zazdrościmy:) Tak jak zazdrościliśmy pięknego ślubu w majestatycznym kościele i performance prawdziwego magika na weselu. I całość w stylu "glamour" :)

Anna&Łukasz

Bardzo lubimy, kiedy nasz plan zdjęciowy to jedna lokacja. Daje nam to dużo czasu i kreatywności przy rejestracji materiału. Tak było w przypadku pary z Poznania - Anny i Łukasza, którzy szykowali się do uroczystości w nowoczesnym hotelu nad salą weselną, a ślub wzięli w ogrodzie, kilka metrów obok parkietu tanecznego. Od początku wiedzieliśmy, że to para, która uwielbia muzykę klubową i co roku goszczą na słynnym Sunrise Festival, więc w montażu filmu mogliśmy "odkręcić kurki kreatywności" i śmiało przygotować dla nich materiał, przypominający klubowy teledysk!

Karolina&Bartosz

Z Poznania w okolice Opola długa droga, ale w 100% warto było gościć w ten grudniowy wieczór u Karoliny i Bartosza. Z wielu względów. Po pierwsze główni bohaterowie - młodzi, zakochani po uszy, przed kamerą nie kryjący swoich uczuć! Po drugie - Leszek Wiklak. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy takiego człowieka orkiestry - powiedzenie, że "parkiet zapłonie" nabiera nowego znaczenia w jego wykonaniu! Goście weselni - istne szaleństwo i mocna ekipa imprezowa - idealny materiał do filmu;-) Do tego nocny plener wideo i masa wzruszeń.

Joanna&Kamil

Z wielkim sentymentem odwiedzamy Łódź - w końcu mieszkaliśmy tam prawie 15 lat. Zawsze przywozimy stamtąd mnóstwo dobrego materiału. Tym razem nie było inaczej:) Joanna i Kamil postanowili, że nie zatrudnią fotografa, ale chcą mieć świetny film ślubny, więc zaprosili nas do siebie. Wystarczy, że powiemy tylko o sympatycznym gościu z Islandii, który złapał muchę i obtańcował wszystkie Panie, nagłośnieniu i oświetleniu od DJ Hajdi, które spokojnie mogłoby obsłużyć niejedną dużą dyskotekę i wpatrzonej w siebie Parze Młodej = mamy przepis na efektowne wideo!

Emilia&Rafał

Najlepszym dowodem na to, jak uniwersalni jesteśmy jeżeli chodzi o region naszych działań, niech będzie ta produkcja. Siedzibę mamy w Poznaniu, a zaproszono nas aż do Warszawy, bo sympatyczna para Emilia i Rafał postawili na nasze oko do kadrów i sposób prowadzenia historii. Zaczęło się we wspaniałym kościele św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny - musimy przyznać, że dawno, żaden obiekt sakralny nie wywołał u nas tylu pozytywnych emocji. Później wielkie wesele na około 160 osób w Hotelu Splendor i m.in. robiące wrażenie odtańczenie poloneza. A dalej? Dużo radości, tańca i miłości naszej Pary Młodej!

Jak dostarczamy wideo

PŁYTY DVD/ BLU-RAY

Efektowna okładka w formie digipacka i tłoczona płyta DVD/Blu-Ray z filmem ślubnym. Wszystko w najwyższej jakości druku i wydaniu.

PENDRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU

Absolutny hit wśród Klientów. Drewniane, stylowe pudełeczko i elegancki pendrive. Wszystko z Waszymi grawerami.

FILM ONLINE

Podstawowa forma dostarczenia Waszych materiałów wideo. Do pobrania i samodzielnej dystrybucji.

PŁYTY DVD/ BLU-REY

Efektowna okładka w formie digipacka i tłoczona płyta DVD/Blu-Ray z filmem ślubnym. Wszystko w najwyższej jakości druku i wydaniu.

PENDRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU

Absolutny hit wśród Klientów. Drewniane, stylowe pudełeczko i elegancki pendrive. Wszystko z Waszymi grawerami.

FILM ONLINE

Podstawowa forma dostarczenia Waszych materiałów wideo. Do pobrania i samodzielnej dystrybucji.

Jeżeli szukacie Państwo profesjonalistów, którzy stworzą dla Was wyjątkowy film ślubny, to dobrze trafiliście!

Jesteśmy firmą, która tworzy wyjątkowe filmy i teledyski ślubne. Mamy ich już na koncie kilkadziesiąt, a poniżej prezentujemy wybrane produkcje.

Nie jesteśmy rzemieślnikami, którzy po 10 latach nagrywania wesel wpadli w niebezpieczną rutynę. Naprawdę, nasze filmy różnią się od klasycznych produkcji ślubnych.

Przekonajcie się, jak pracujemy i dlaczego warto z nami współpracować:)

 

Każdy ślub jest inny – niebanalne wideofilmowanie wesel

Chociaż na uroczystościach tego typu przewijają się podobne zwyczaje, tradycje, elementy wizualne czy nawet muzyka, uważamy, że każdy ślub jest inny. Atmosfera radości, podniosłości i wyjątkowości chwili objawia się bowiem w różny sposób. Bardzo zależy nam na tym, żeby uchwycić detale, świadczące o indywidualnym charakterze danego ślubu. Spojrzenia, drobne gesty, uśmiechy – takie sposoby okazywania emocji mają różnorodne wymiary. To właśnie tę różnorodność i unikatowość staramy się uchwycić na naszych materiałach wideo.

Firmy, zajmujące się wideofilmowaniem wesel nierzadko wykorzystują te same taktyki, co prowadzi do tego, że efektem jest nudny i bardzo konwencjonalny film ślubny. Cena współpracy z nieprofesjonalną firmą może być wysoka, bo w końcu nikt nie chce, aby pamiątka z tego wyjątkowego wydarzenia charakteryzowała się przeciętnością.

Nie pozwalamy, żeby taka banalność wkradła się do naszych filmów ślubnych i teledysków. Aby temu zapobiec, staramy się poczuć magię chwili, wniknąć w indywidualny klimat uroczystości i dobrze go poczuć. Wymaga to jednak świetnych umiejętności obserwacji. Na szczęście każdy kamerzysta weselny, zasilający naszą sprawdzoną ekipę, posiada takie kompetencje.

 

Sztuka obserwacji – dlaczego kamerzysta na wesele powinien mieć ją w jednym palcu?

W czasach, w których każdy ma dostęp do urządzeń rejestrujących – telefonów, kamer, aparatów – filmy ślubne może robić każdy. Niewiele osób jest jednak w stanie uchwycić magię chwili. Do tego potrzeba praktyki, wiedzy, ale też odpowiedniej wrażliwości. Dopiero taki zestaw cech pozwala świetnie dopasować kadr, ująć w nim to, co tworzy niepowtarzalny klimat momentu, zrobić zbliżenie na detal, który tylko pozornie jest nieznaczący, a w rzeczywistości mówi więcej niż tysiąc słów. Dobry kamerzysta na wesele świetnie odnajduje się w takich warunkach. Chcemy jak najlepiej oddać piękno momentu zaślubin oraz radość z weselnej zabawy. Jednocześnie kładziemy nacisk na to, żeby nasze filmowanie wesel w niczym nie przypominało materiałów, proponowanych przez niektóre firmy. Mowa o przedsiębiorstwach oferujących bardzo typowe, podobne do siebie rozwiązania. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą liczyć Państwo na to, że uroczystość uwieczni osoba, mająca odpowiednie kompetencje oraz predyspozycje do wykonywania zawodu kamerzysty weselnego.

 

W jaki sposób przygotowujemy się do pracy?

Do każdego realizowanego zlecenia podchodzimy indywidualnie. To nie tylko pozwala nam nie popaść w rutynę i czerpać satysfakcję z pracy, ale też umożliwia nam tworzenie wyjątkowych filmów ślubnych i teledysków. Decydując się na nasze usługi, mogą Państwo liczyć na:

Doświadczonych kamerzystów

Aby utrwalać wyjątkowe chwile, należy mieć pewne wrodzone predyspozycje. Nic nie jest jednak w stanie całkowicie zastąpić znajomości technik filmowania, obycia ze sprzętem oraz doświadczenia w realizowaniu filmów ślubnych. Wybierając naszych kamerzystów, zdają się więc Państwo na pełen profesjonalizm płynący z długiego doświadczenia w branży.

Profesjonalny sprzęt

Piękno konkretnego momentu, gra świateł, moc spojrzeń i magia uśmiechów – żeby to wszystko oddać do tworzenia filmów używany tylko nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu nasze materiały zachwycają nie tylko nowatorskim podejściem do filmowania wesel, ale też stanowią cenny, dokładny, precyzyjny zapis jednej z najważniejszych chwil w życiu naszych klientów.

Elastyczność

Znajomość oczekiwań klientów to dla nas podstawa. Film ślubny w końcu tworzony jest z myślą o nich – ma być piękną pamiątką o ogromnej wartości sentymentalnej. Zawsze staramy się porozmawiać z parą o charakterze uroczystości, jej specyfice, a dopiero potem zajmujemy się planowaniem naszej pracy.

 

Kamerzysta weselny, wideofilmowanie – usługi w Poznaniu

Działamy w oparciu o jasne zasady; jednocześnie staramy dopasować się do oczekiwań naszych klientów. Zawsze wysłuchujemy, jaką wizję materiału filmowego i teledysku ma młoda para, a następnie wysuwamy własne propozycje. Dzięki temu, że na naszej stronie możemy pochwalić się atrakcyjnymi realizacjami, osoby zgłaszające się do nas, obdarzają nas dużym zaufaniem i często powierzają nam całkowite zarządzanie tym, jak wyglądać będzie film ślubny. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki ciężkiej pracy, podnoszeniu swoich kompetencji oraz kreatywności udało się nam zdobyć zaufanie tak wielu osób.

Jeśli mają Państwo pytania związane z tym, jak pracuje nasz kamerzysta weselny, jakie ceny się z tym wiążą lub po prostu chcą Państwo spytać o którykolwiek z elementów naszej oferty, zachęcamy do kontaktu.

Jesteśmy pewni, że uda się nam zebrać najpiękniejsze momenty z Państwa wesela i stworzyć z nich zachwycający i wyjątkowym film. Ślub cywilny i kościelny da się uwiecznić na milion sposobów. Każda nasza realizacja to dowód na to, że skutecznie walczymy ze sztampą i ze schematycznym podejściem do wideofilmowania tego typu uroczystości. Zapraszamy do zapoznania się z próbkami naszej pracy.

Skontaktujemy się z Tobą

Czas abyście odezwali się do nas, a my przygotujemy dla Was super ofertę – Prześlij swój adres e-mail, a skontaktujemy się z Tobą