Pakiety fotografii ślubnej

Reportaż ślubny

Reportaż foto z Waszego ślubu i wesela. Od pierwszego spojrzenia, do ostatnich sił na parkiecie. Cena od 2500PLN

Sesja ślubna

Ślubna sesja fotograficzna, nie ważne gdzie, ważne z kim! Naturalnie i z pasją do dobrych kadrów. Cena od 1000PLN

fotograf ślubny, fotografia ślubna, fotograf na wesele, ślub, fotograf Poznań

Sesja narzeczeńska

Najpierw robię zdjęcia, jak jesteście zakochani. Później zakochujecie się w zdjęciach, na których jesteście zakochani. Proste:) Cena od 500PLN

Sprawdź cennik na fotografie ślubną

  Galeria fotografii ślubnej

  Prezentuje Wam wycinek z reportaży ślubnych, które stworzyłem w ostatnim czasie. Jak widzicie, preferuje reportażowy styl pracy, bez ustawiania na baczność przed obiektywem – dla mnie liczą się momenty i nieszablonowe kadry.

  Jestem typem fotografa, który dobre zdjęcia tworzy aparatem, nie w Photoshopie 😉

  Jak dostarczam materiały foto?

  PENDRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU

  Stylowe, drewniane pudełko z grawerami, wyścielone mchem, które po otwarciu prezentuje przepięknego pendrive z Waszym reportażem fotograficznym. Najwyższa jakość nośnika na rynku!

  FOTOKSIĄŻKA

  Najwyższej jakości druk zdjęć, elegancka gruba okładka i masa wspaniałych momentów uchwyconych w naszych kadrach. Ta fotoksiążka to synonim słowa prestiż.

  GALERIA ONLINE

  Popularna forma dostarczenia Waszego reportażu fotograficznego. Galeria on-line to możliwość łatwego pobierania zdjęć i dalszej dystrybucji bądź samodzielnego wydruku.

  PENDRIVE W DREWNIANYM PUDEŁKU

  Stylowe, drewniane pudełko z grawerami, wyścielone mchem, które po otwarciu prezentuje przepięknego pendrive z Waszym reportażem fotograficznym. Najwyższa jakość nośnika na rynku!

  FOTOKSIĄŻKA

  Najwyższej jakości druk zdjęć, elegancka gruba okładka i masa wspaniałych momentów uchwyconych w naszych kadrach. Ta fotoksiążka to synonim słowa prestiż.

  GALERIA ONLINE

  Popularna forma dostarczenia Waszego reportażu fotograficznego. Galeria on-line to możliwość łatwego pobierania zdjęć i dalszej dystrybucji bądź samodzielnego wydruku.

  W ciągu roku przyjmuje ograniczoną ilość zleceń fotograficznych, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i poświęcić na każde zlecenie odpowiednią ilość czasu. Zapisy przyjmuje maksymalnie na dwa lata do przodu i mój kalendarz zapełnia się bardzo szybko, dlatego zachęcam do kontaktu już dziś:) Ceny reportaży ślubnych zaczynają się od 2500PLN.

  — Arkadiusz Małecki

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na fotografa ślubnego

  Nasza oferta fotografii ślubnej jest bardzo szeroka i każde zapytanie analizujemy bardzo dokładnie. Dowiadujemy się czego oczekujecie, na jakim stylu fotografii Wam zależy, czy chcecie aby fotograf towarzyszył Wam przez cały dzień, a może tylko w wybranych momentach. Każdy Klient jest inny, dlatego nasza oferta jest przygotowywana indywidualnie. Żadne nasze zdjęcie nie powstaje przypadkowo:)

  Nasze fotografie ślubne tworzymy na terenie całej Polski i Europy!

  Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe zdjęcia naszego autorstwa.

   

  Wśród pamiątek można wyróżnić dwa rodzaje. W pierwszym znajdziemy rzeczy, które przywołują wspomnienia, ale nieczęsto do nich wracamy i nie eksponujemy ich w swoich mieszkaniach. Jednym z powodów tej sytuacji jest to, że nie mają one reprezentacyjnego charakteru i nie pasują do wystroju przestrzeni. Drugą grupę tworzą pamiątki, do których chętnie wracamy, pokazujemy znajomym i staramy się je wpleść w aranżację mieszkania. To, do której z grup zaliczać się będzie Państwa fotografia ślubna, zależy od tego, czy wykonaniem zdjęć zajmie się specjalista. Doświadczony fotograf ślubny pozwala tak uwiecznić ten najważniejszy dzień, że spoglądanie na pamiątki tego typu zawsze będzie prawdziwą przyjemnością.

   

  Przepiękne pamiątki ze ślubu

  Niektóre osoby wierzą, że piękno ślubu „obroni się samo”, i że każdy zapis ten ceremonii i późniejszej zabawy będzie odsyłał do zakamarków pamięci, w których czekają najlepsze wspomnienia. Jeśli jednak za zapis tego jednego z najpiękniejszych dni w Państwa życiu weźmie się amator, efekty prawdopodobnie rozczarują. Prześwietlone lub zbyt ciemne zdjęcia, niekorzystnie wyglądający goście, niechlujne kadry i przypadkowe sytuacje – takie problemy najczęściej można spotkać, jeśli zleci się zadanie niewprawionemu fotografowi na wesele. Śluby różnią się, tak jak zresztą gusta poszczególnych par. To, co łączy wszystkich naszych klientów to marzenia o pięknych zdjęciach z wesela.

  Zaufaj naszemu doświadczeniu

  Przekonanie, że każdy ślub wygląda podobnie, jest błędem. Oczywiście, w tego typu ceremoniach oraz w zabawie, która ma po nich miejsce, można wyróżnić pewne punkty wspólne. Nadal jednak różni je dynamika wydarzenia, preferencje pary oraz takie kwestie, jak chociażby oświetlenie miejsca, w którym ma miejsce ślub. Fotograf na wesele musi bezbłędnie dopasować swoje działania do specyfiki konkretnego zlecenia. Aby zrobić to skutecznie, potrzebne jest doświadczenie w fotografowaniu wydarzeń różnorodnej wielkości i w różnorodnych miejscach. Do tej pory udało się nam wykreować jedyne w swoim rodzaju pamiątki zarówno z wielkich, hucznych uroczystości z ogromną liczbą gości, jak też z kameralnych ślubów i wesel. Każde kolejne zlecenie to dla nas z jednej strony możliwość wykorzystania wiedzy, którą już nabyliśmy, jak też i świetna okazja do dalszego rozwoju naszych kompetencji. Chęć ciągłej nauki i podnoszenie kwalifikacji to coś, czym według nas powinien charakteryzować każdy specjalista, profesjonalnie podchodzący do swojej pracy, a więc również fotograf. Wesele i ślub, utrwalone w obiektywie takiej osoby, zawsze będzie wyglądać bajecznie.

  Naszej pasji

  Pasja to coś, co napędza do nowych wyzwań i sprawia, że każdy dzień w pracy jest przyjemnością, a nie obowiązkiem. Mamy ogromne szczęście pracować w branży, która daje nam satysfakcję. Ogromną radość sprawia nam wywoływanie uśmiechu na twarzy klientów, spełnianie ich marzeń i dostarczanie im przepięknych rezultatów naszych starań w postaci fotografii ze ślubu i sesji ślubnej. Chociaż praca jest dla nas realizacją pasji do fotografii i świetnie wpisuje się w nasze zainteresowania, do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie. Dobry specjalista powinien umiejętnie balansować między tzw. luzem i chęcią kreatywnego eksperymentowania a działaniem według sprawdzonych zasad. W pracy fotografa na ślub takie wyważenie jest szczególnie ważne. Dzięki niemu może powstać zdjęcie, zachwycające oryginalnością, ale jednocześnie powstałe, dzięki trzymaniu się reguł kompozycji, oświetlenia itp. To z kolei prowadzi nas do kolejnej kwestii.

  Naszej wiedzy

  Fotografię ślubną mogą uprawiać zarówno całkowici amatorzy, jak i profesjonaliści. Różnicę w wiedzy, jaką dysponują przedstawiciele tych grup widać wyraźnie. Wystarczy przyjrzeć się zdjęciu, żeby zauważyć, że w ich stworzeniu maczał palce specjalista. Fotografią, nie tylko ślubną, interesujemy się od lat, stąd doskonale zdajemy sobie sprawę, jak zadbać o oświetlenie, i jakie ustawienia sprzętu wybrać, żeby oddać wyjątkowość konkretnego wydarzenia.

   

  Sesja ślubna w Poznaniu, okolicach i nie tylko – zdjęcia, którymi chętnie będziecie się Państwo chwalić

  Każda para młoda chce cieszyć się piękną pamiątką, jaką jest sesja ślubna. Cena zaufania nierzetelnemu zleceniobiorcy może być duża i wiązać się z niedbałymi, banalnymi fotografiami. Parom zamieszkującym Poznań i jego okolice oraz klientom z innych części kraju, oferujemy indywidualne podejście, otwartość na pomysły klientów oraz proponowanie własnych, sprawdzonych, ale niebanalnych rozwiązań. Jesteśmy dumni z tego, że na naszych zdjęciach tak mocno zaznacza się uczucie, którym darzy się para młoda. Potrafimy wykreować scenerie, świetnie dopełniające te bogate emocje. Czasem jest je w stanie podkreślić niewielki, pozornie nic nieznaczący detal lub, przeciwnie, szeroki kadr i ukazanie piękna miejsca, w którym znajdujemy się z parą młodą. Mamy głowę pełną pomysłów i z wielką przyjemnością się nimi podzielimy. Serdecznie zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z ofertą i do kontaktu z naszymi specjalistom.

  Sprawdź cennik na fotografie ślubną