O mnie

Połączenie pasji i warsztatu

Cześć, nazywam się Arkadiusz Małecki i jestem fotografem i twórcą filmów ślubnych.
Moja firma powstała z połączenia pasji do filmu i fotografii z solidnym warsztatem umiejętności operatorskich i montażowych. Od początku miałem ambicję, aby moje produkcje cechowała wysoka dbałość o detale, takie jak kolory, wzorcowe kadry, porządne udźwiękowienie.

Rodzinna manufaktura fotografii i filmu

Tworzę coś na kształt rodzinnej manufaktury, w której wytwarza się unikalne i dobrej jakości produkty, kierowane do konkretnego Klienta.  I taką filozofią chce się kierować obierając kurs na przyszłość. Bardziej niż na lukratywnych kontraktach zależy mi na ludziach, z którymi mogę tworzyć unikalne historie. Często zdarza się, że angażuje się w projekty, które nie przynoszą materialnych zysków, ale poznaje dzięki nim wyjątkowych ludzi, odwiedzam nietypowe miejsca i szlifuje swój warsztat.

Prywatnie jestem wielkim fanem motorsportu. W szczególności rajdów samochodowych. Zaraziłem się tym sportem w 1991 roku, kiedy mając 9 lat, pod moim domem przebiegała trasa Rajdu Elmot, a legenda polskich rajdów Marian Bublewicz dał mi autograf w zeszycie:)  Od tamtej pory byłem na setkach imprez, w tym na wszystkich rundach WRC w Polsce i Rajdzie Szwecji i Monte Carlo, gdzie zabrał mnie wybitny fotograf rajdowy, a prywatnie mój dobry znajomy – Marcin Rybak. Co ciekawe, moje zdolności operatorskie i montażowe docenił aktualny Mistrz Polski w rajdach Mikołaj Miko Marczyk, dla którego w 2018 roku pracowałem jako obsługa medialna. Prowadzę też swojego bloga o tematyce motorsportowej, a pod szyldem AM MEDIA zajmuje się też fotografią motoryzacyjną.

Tworzymy ślubne historie

Usłyszałem ostatnio, że aby pracować w branży ślubnej trzeba albo być szaleńcem albo to kochać – no i sprawdza się to w moim przypadku idealnie, bo ja to taki „szaleniec z aparatem”, który pokochał całą otoczkę związaną ze ślubami i weselami – emocje, motyle w brzuchu, miłość, zdenerwowanie przed pierwszym tańcem, śmiech, łzy szczęścia i Pary Młode wpatrzone w siebie.