„Ta książka powinna być przepisywana na receptę”. Gwiazdy radzą, co przeczytać latem

0
11

„Gdybym się na łożu śmierci dowiedział, że istnieje coś Hrabala, czego nie czytałem, to bym nie umarł” – powiedział w rozmowie z nami Maciej Siembieda. A jakie lektury na lato – oprócz tych wskazanych przez autora kryminałów – polecają Robert Makłowicz, Joanna Przetakiewicz i Monika Olejnik? Zapytaliśmy i dostaliśmy wspaniałą listę. Czytanie tych książek to prawdziwa uczta.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,111483,32901892,ta-ksiazka-powinna-byc-przepisywana-na-recepte-gwiazdy-radza.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Anna Goworek

Sprawdź także:  "Milionerzy". Elżbietę do udziału namówiła córka. "Jeżeli mama zdobędzie kwotę gwarantowaną, kupi mi..."