Wedding Label
Oferta

 

Jeżeli szukacie Państwo operatorów kamery lub fotografa na ślub i wesele, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która tworzona jest przez profesjonalistów i pasjonatów produkcji filmowej i fotografii, z dużym doświadczeniem na rynku ślubnym. Dzięki temu, macie Państwo gwarancję rzetelności, solidności i terminowości w wykonywanych przez nas zleceniach. 

Używamy topowego dla branży ślubnej sprzętu - materiał rejestrujemy w jakości 4K, używamy profesjonalnych mikrofonów krawatowych i rejestratorów dźwięku, w przypadku fotografii zestawu lamp błyskowych, a w postprodukcji wideo zajmujemy się profesjonalną kolor korekcją i color graddingiem Waszych filmów.

Naszym dużym atutem jest to, że jesteśmy związani z filmem i fotografią również poza branżą ślubną, co daje nam świeże spojrzenie na kadry i ujęcia, oraz nie sprawia, że wpadamy w rutynę tworząc materiały dla Was. Warto również wspomnieć, że terminy montażu Waszych filmów, czy obróbki graficznej zdjęć to około 45 dni od uroczystości - co na rynku ślubnym stawia nas w ścisłej czołówce, jeżeli chodzi o tempo realizacji zlecenia.

  • Informacje dodatkowe

  • per
  • Wszystkie ceny na wideofilmowanie i fotografię ustalane są indywidualnie z klientem, z uwzględnieniem takich czynników, jak: lokalizacja filmowania, czas pracy, wybrany pakiet
  • Powyżej 50km od Poznania doliczany jest koszt dojazdu
  • Powyżej 100km od Poznania doliczany jest nocleg dla operatorów/fotografa
  • Materiał wideo możemy dostarczyć na: dvd, pendrive, blu-ray, dysk internetowy (do pobrania) / youtube (jako link niepubliczny)
  • Materiał foto możemy dostarczyć w formie wywołanych zdjęć w pięknym, drewnianym pudełku, jako fotoksiążka lub fotoalbum, na pendrive z grawerami Pary Młodej, na dysku internetowym
TOP